Find Flow

Find Flow to strefa rozwoju osobistego, life i business coachingu, warsztatów rozwojowych i psychologicznych oraz szkoleń biznesowych. To przestrzeń zrodzona z pasji pomagania ludziom w ich rozwoju, odkrywania ich potencjału i zasobów, mocnych stron i wzmacnianiu ich po to, by wieść spełnione i szczęśliwe życie.

Jeśli czujesz potrzebę zmiany, zrobienia czegoś nowego w swoim życiu, być żyć pełniej, szczęśliwej głębiej, to zapraszam Cię do wspólnej podróży, której celem jest odkrycie drzemiącego w Tobie potencjału, Twoich mocnych stron, zasobów, talentów, dzięki którym zaczniesz żyć w zgodzie z własnymi wartościami, zaczniesz sięgać i realizować ważne dla Ciebie cele i marzenia.

Warsztaty i szkolenia biznesowe

Prowadzisz zespół, firmę, jesteś leaderem, pracownikiem a może myślisz o założeniu własnego biznesu?

czytaj więcej

Warsztaty i konsultacje indywidualne

Jeśli kochasz odkrywać siebie, rozwijać się, wciąż podążać za swoimi marzeniami i planami to miejsce jest dla Ciebie.

czytaj więcej

Indywidualne sesje coachingowe

To jest Twój czas, Twoja przestrzeń. Czas zająć się sobą, odkryć to co zakryte, odsłonić przed sobą swoje potrzeby, marzenia, cele i plany.

czytaj więcej

Warsztaty

Coaching to podróż

W tej niezwykłej, pełnej nieoczekiwanych zwrotów, zaskakujących sytuacji, ciekawych odkryć podróży, będę Twoim towarzyszem, przewodnikiem, pomocną dłonią. Nie sędzią, wyrocznią czy nauczycielem, gdyż wierzę głęboko w to, że każdy człowiek posiada dokładnie wszystko to, czego potrzebuje, by wieść szczęśliwe, radosne życie w pełnym dobrostanie.

W strefie rozwoju osobistego i zawodowego Find Flow każdy znajdzie obszar, który go zainspiruje i rozwinie.

więcej

Life Coaching

Rodzaj coachingu, w którym pracuję z klientami prywatnymi. Obszarem pracy mogą być zarówno kwestie związane z pracą zawodową, ale główny nacisk kładziemy na życie  osobiste  i funkcjonowanie w życiu prywatnym.

Obszary do pracy w life coachingu to między innymi: wyznaczanie i planowanie celów życiowych, - rozwój potencjału, mocnych stron, własnych talentów i kreatywności ...

więcej

Coaching kariery

Coaching kariery to dziedzina coachingu, w której pracuję z ludźmi pragnącymi zwiększyć swoją satysfakcję z pracy, zmienić stanowisko lub wykonywany zawód. Naszym wspólnym celem jest wyznaczenie kierunku, w którym mógłbyś się rozwijać w życiu zawodowym i poszukiwanie odpowiedzi na pytanie: jaką ścieżkę kariery mógłbyś wybrać by wieść bardziej satysfakcjonujące życie zawodowe?

więcej

Business Coaching

Business coaching adresowany jest do właścicieli firm i dyrektorów zarządzających czy właścicieli startupów. Celem sesji coachingowych jest podnoszenie kompetencji w takich obszarach biznesu jak:

  • zdefiniowanie krótko i długo-terminowych celów firmy
  • opracowanie planów biznesowych czy marketingowych
  • opracowanie strategii komunikacji marki
  • rozwój własnego biznesu
więcej

Coaching dietetyczny

Coaching dietetyczny to indywidualny program odżywiania zbudowany na podstawie informacji zebranych podczas sesji coachingowej. W Diet Coachingu najważniejszy jest rozwój samoświadomości, a następnie zmiana Twoich nawyków, przyzwyczajeń, zachowań i przekonań związanych z jedzeniem.

więcej

O Find Flow

Find Flow to strefa szkoleń z zakresu psychologii, dzięki którym Twoje życie osiągnie nową jakość. Szkolenia prowadzą doświadczeni i wyspecjalizowani w swoich dziedzinach trenerzy, których postawa i styl życia jest dowodem na skuteczność ich metod.

Jeśli chcesz dotrzeć do strefy lepszego życia, dołącz do Find Flow.

więcej

Czy życie z lękiem jest możliwe?

Lęk. Kiedy o nim myślimy, odczuwamy nieprzyjemne emocje. Obawy, niepewność i próba odnalezienia się w zaskakującej rzeczywistości są trudnością, z którą w różnym stopniu mierzy się każdy z nas.

czytaj więcej

Niska samoocena – jak coaching może pomóc w jej odbudowaniu

Nasze życie składa się na wiele sytuacji, wymagających od nas wyrażania własnego „ja”. Zatem zastanów się: jak się wtedy czujesz?...
czytaj więcej

Wpływ przekonań na Twoje życie

Przekonania są w coachingu początkiem drogi do satysfakcji w wybranym obszarze życia, bo niemożliwe jest podążanie za głosem serca i określenie najlepszych dla nas celów, kiedy ograniczają nas niewspierające opinie na temat nas samych i otoczenia, w którym funkcjonujemy.

czytaj więcej

© Coaching Find Flow - 2024

Część zdjęć wykonana przez Ewelina Galińska i Marta Pańczyk

realizacja: creativeflow.pl